Vianočné balíky pod stromček

2. decembra 2022
Obrázok článku: Vianočné balíky pod stromček

Vianočné balíky pod stromček

Vianočné balíčky il primo potešia vašich blízkych

Rozmýšľate nad tým, akým darčekom na Vianoce obdarovať vašich kamarátov, kolegov, zamestnancov, či obchodných partnerov? Darujte im vianočný balíček plný talianskych špecialít a kvalitných produktov. Prečítajte si, aké produkty obsahujú vianočné balíčky, ktoré sme pre vás tento rok pripravili.

Vianočný balíček Mini

Mini vianočný balíček obsahuje 2 obľúbené talianske produkty. Prvým je tradičný vianočný dezert Panettone v klasickej verzii. Tento taliansky dezert je vyrobený z kvalitných surovín podľa starodávneho receptu. Cesto musí prejsť dlhým kysnutím, ktoré mu dodáva jedinečnú textúru. Ďalším produktom v mini balíčku je chutný Caramoon popcorn s kokosom od výrobcu Mogyi.

Vianočný balíček Maxi

Súčasťou vianočného balíčku Maxi je spolu 5 produktov. Rovnako ako v balíčku Mini, aj v balíčku Maxi sa nachádza tradičný vianočný dezert Panettone a Caramoon popcorn s kokosom. Ďalšou pochúťkou v balíčku je Pan di Stelle kakaový krém s lieskovými orieškami a kúskami sušienok.

V balíčku sa nachádza ešte jeden sladký produkt, a tým sú sušienky Abraci, ktoré predstavujú dokonalé spojenie jemného krémového a kakaového cesta. No a v Maxi vianočnom balíčku nesmie chýbať aj niečo na prípitok. Ca’ Marchesi Prosecco Doc Treviso je kvalitné Prosecco, ktoré pochádza z vinárskeho regiónu v severnom Taliansku.

Vianočný box

Vianočný box je vhodný najmä pre milovníkov kávy a vína. V boxe sa nachádza zrnková káva CAFFE’ BORBONE, ktorá ponúka dokonalú rovnováhu medzi chuťou a bohatou penou. Ide o 100 % arabiku, ktorá je ideálna na prípravu espressa.

Ďalším produktom, ktorý je súčasťou vianočného boxu, je biele víno Col del Attila od Bressan Daniele. Toto víno je jemné, ovocné a harmonické s mierne aromatickou chuťou. Skvele sa hodí ako doplnok k vianočným jedlám, ako sú ryby a rybie pokrmy. Pri vymýšľaní vianočného boxu sme nemohli zabudnúť na maškrtníkov. Cacao pistáciový krém je bezlepková pochúťka, ktorá je ideálnou náhradou nezdravých sladkostí.

Sladký vianočný balíček

Posledná verzia vianočného balíčku je plná sladkostí. Samozrejmosťou je tradičný vianočný dezert Panettone, pripravený podľa originálneho receptu. V balíčku sa nachádzajú aj chrumkavé sušienky Canestrelli a kvalitná mliečna čokoláda Lindt. Vaši najbližší sa môžu tešiť aj na želatínové cukríky, čokoládové pralinky a sušienky Cantuccini Sapori al cioccolato.

 

 

 

Pridať komentár