🇮🇹 Taliansko
FROLLINIŠPALDA
Talianské sušienky zo špaldy · 300 g
Jemné talianské sušienky vyrobené z ekologickej špaldy, starobylého obilia cenného pre svoju výživovú hodnotu a ľahkú stráviteľnosť. Krehké maslové sušienky pochádzajú z talianskej biodynamickej poľnohospodárskej tradície s typickou drobtovou štruktúrou a jemnou chutou.
2
Chutovy profil
Jemná maslová chuť s ľahko orieškovým nádychom špaldy, nádych medu a masla, nádychom tradičného talianského pečiva. Krehká, drobtová konzistencia sa príjemne rozplýva na jazyku a zanecháva jemnú sladkosť bez priťažujúceho pocitu.
3
Pouzitie a tipy
- Vychutnajte pri rannej káve alebo popoludňajšom čaji
- Podávajte deťom ako zdravšiu desiatu
- Namáčajte do mlieka na raňajky
- Použite ako základ pre domáce cheesecake koláče
- Ideálne ako spoločník pri čítaní alebo rodinnom posedení
4
Zlozenie
Špaldinová múka* 63%, Trstinový cukor*, Slnečnicový olej*, Maslo*, Pšeničná múka*, Glukózový sirup*, Med*, Soľ, Kypriace látky (uhličitan amónny, hydrogénuhličitan sodný), Prírodná vanilková aróma. *z ekologického poľnohospodárstva
⚠️ Obsahuje:**Lepok (špalda, pšenica), Mlieko** Moze obsahovat stopy: Stopy sóje, vajec a orechov
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1965 kJ / 469 kcal |
| Tuky | 19 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 4,2 g |
| Sacharidy | 65 g |
| z toho cukry | 20 g |
| Vláknina | 3,5 g |
| Bielkoviny | 7,5 g |
| Soľ | 0,68 g |
6
Skladovanie
7
.png)