🇮🇹 Taliansko
AmarelliSpezzatina
Kalábrijské lekricové cukríky
Prémiová lekricová špecialita z Kalábrie od rodinnej manufaktúry Amarelli s viac ako 300-ročnou tradíciou. Charakteristické čierne cukríky v nepravidelných kúskoch vyrobené z čistého extraktu kalábrijskej lekorizy najvyššej kvality, bez pridaných farbív a umelých prísad.
2
Chutovy profil
Intenzívna chuť s jemne korenistými tónmi, bohatá aróma s charakteristickými drevenými a zemitými odtienkami typickými pre kalábrijskú lekorizu. Pomaly rozpúšťajúce sa kúsky v ústach zanechávajú príjemný svieží pocit.
3
Pouzitie a tipy
- Ideálne na vychutnanie po jedle ako prirodzený osviežovač dychu
- Pri práci na podporu koncentrácie
- Malé množstvo stačí na dokonalý gurmánsky zážitok
4
Zlozenie
Extrakt z lekorizy (Glycyrrhiza glabra), Múka, Melasa, Anízový olej, Prírodná aróma
⚠️ Obsahuje:Lepok (**múka**) Moze obsahovat stopy: Mlieko
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1344 kJ / 321 kcal |
| Tuky | 0,3 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 76 g |
| z toho cukry | 48 g |
| Bielkoviny | 3,2 g |
| Soľ | 0,5 g |
6
Skladovanie
7
.png)