🇮🇹 Taliansko
Semolino Gnocchi eMinestre
Pšeničná krupica na prípravu gnocchi a polievok · 300 g
Barilla Semolino je jemná pšeničná krupica určená na prípravu gnocchi, polievok a detskej stravy. Tradičný taliansky produkt vhodný na varenie a pečenie.
2
Chutovy profil
3
Pouzitie a tipy
- Ideálna na prípravu domácich gnocchi
- Vhodná ako základ do polievok pre zahustenie
- Používa sa do detskej stravy
- Hodí sa na prípravu sladkých dezertov a pudingov
- Možno použiť na pečenie koláčov a cesta
4
Zlozenie
Pšeničná krupica.
⚠️ Obsahuje:**Lepok (pšenica)** Moze obsahovat stopy: Sója, horčica
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1 489 kJ / 351 kcal |
| Tuky | 1,0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,2 g |
| Sacharidy | 72 g |
| z toho cukry | 1,0 g |
| Vláknina | 2,0 g |
| Bielkoviny | 11 g |
| Soľ | 0,003 g |
6
Skladovanie
Uchovávajte na suchom a chladnom mieste, chránené pred priamym slnečným žiarením. Po otvorení skladujte v uzavretej nádobe.
7
.png)