Best Espresso Caffè Intenso - Kapsule kompatibilné sNespresso
Kapsule kompatibilné s Nespresso (16 ks) · 16 ks
Intenzívna talianská kávová zmes v podobe kapsúl kompatibilných so systémom Nespresso. Prémiová zmes z tradície talianskeho praženia kávy so starostlivo vybraným blendum arabiky a robusty, ktorý zaručuje bohatú chuť a výraznú cremu. Balenie obsahuje 16 hliníkových kapsúl, ktoré uchovávajú čerstvosť a arómu až do momentu prípravy.
Chutovy profil
Vo vôni sa zachytávajú tóny pražených orieškov, tmavej čokolády a jemné náznaky karamelu. Intenzita chuti je vyvážená príjemnou horkosťou, ktorá na jazyku zanecháva dlhotrvajúcu, príjemnú chuťovú stopu. Výrazné, takmer samatové telo nápoja s bohatou zlatohnedou cremou.
Pouzitie a tipy
- Vychutnajte čisté v malej šálke podľa talianskej tradície
- Použite ako základ pre cappuccino či latte macchiato, kde intenzita krásne prenikne cez mliečnu penu
- Ideálne ráno ako silný štart do dňa
- Vhodné po obede ako dokonalý digestív
Zlozenie
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 9 kJ / 2 kcal |
| Tuky | 0,2 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,1 g |
| Sacharidy | 0,1 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0,3 g |
| Soľ | 0 g |
| Kofeín | cca 80 mg/šálka |
Skladovanie
Hliníkové kapsuly uchovávajú čerstvosť a arómu kávy
.png)