CAFF IN GRANICLASSICO - BIALETTI
Prémia zmes zrnkovej kávy · 500 g
Bialetti Caff in Grani Classico je prémia zmes zrnkovej kávy s vyváženou chuťou a strednou intenzitou praženia, ktorá oslovi milovníkov autentickej talianskej espresso tradície. Balenie obsahuje 500 gramov starostlivo vybraných a pražených kávových zŕn, ktoré zachovávajú plnosť arómy a bohatú chuť. Classico je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú harmonickú kávu s vyváženým telom, jemnou kyselinou a príjemnou dochuťou.
Chutovy profil
Harmonická káva s jemnými tónmi kakaa a orieškov, bohatá chuťová skúsenosť s príjemnou horkou sladkosťou a zamatovým telom. Po príprave zskáte nápoj s hustou, orieškovohnedou cremou, ktorá sugeruje bohatú chuť.
Pouzitie a tipy
- Ideálna na ranné espresso
- Perfektný základ pre cappuccino a latte macchiato
- Vychutnajte si pomaly s kúskom talianskeho biscotti
- Vhodná pre espresso kávovare aj plnoautomatické stroje
Zlozenie
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 287 kJ / 68 kcal |
| Tuky | 0,5 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,2 g |
| Sacharidy | 10,0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 10,0 g |
| Soľ | 0 g |
.png)