🇮🇹 Španielsko
Biscotti Fibra SenzaZuccheri
Sušienky bez pridaných cukrov s vlákninou
Chrumkavé sušienky s vlákninou bez pridaných cukrov od španielskeho výrobcu Gullón. Jemne sladené maltitolom, ideálne pre diabetikov a všetkých, ktorí dbajú na zdravý životný štýl.
2
Chutovy profil
Jemná sladkosť s nádychom pšeničných vláken, sladko-obilná chuť, príjemná chrumkavosť
3
Pouzitie a tipy
- Ponorte do šálky horúcej kávy alebo cappuccina ráno
- Skvelý spoločník k popoludňajšiemu čaju
- Zdravšia alternatíva ako občerstvenie do školy pre deti
- Vhodné pre športovcov kvôli vysokému obsahu vlákniny
- Praktické balenie na výlety, do práce či na cesty
4
Zlozenie
Pšeničná múka, sladidlo (maltitol), rastlinný olej (slnečnicový olej s vysokým obsahom kyseliny olejovej), pšeničné vláknina (8,5%), odtučnené mlieko v prášku, pšeničný škrob, kypriace látky (hydrogenuhličitan sodný, hydrogenuhličitan amónny), emulgátory (E472e, lecitín), soľ, aróma
⚠️ Obsahuje:**Pšeničná múka (lepok)**, **mlieko** Moze obsahovat stopy: Stopy sóje a orechov
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1828 kJ / 437 kcal |
| Tuky | 16 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 1,5 g |
| Sacharidy | 63 g |
| z toho cukry | 1,3 g |
| polyoly | 29 g |
| Vláknina | 9,5 g |
| Bielkoviny | 6,2 g |
| Soľ | 0,88 g |
6
Skladovanie
7
.png)