🇮🇹 Taliansko
Biscotti Ripieni Frutti diBosco
Plnené talianské sušienky s lesným ovocím
Tradičné talianské plnené sušienky z dielne Il Borgo del Biscotto s jemným krehkým cestom a sladko-kyslou marmeládou z lesných plodov. Kvalitné pekárenské výrobky s domácim charakterom podľa overených receptúr talianskej pasticcerie.
2
Chutovy profil
Jemne maslovité cesto s intenzívnou aróma lesných plodov. Sladko-kyslá marmeláda z uničiek, malín, čiernic a ďalších lesných plodov vytvárajú dokonalú chuťovú harmóniu. Krehká štruktúra sa jemne rozpadá na jazyku s prjemnou kyselinkosťou.
3
Pouzitie a tipy
- Ideálne k rannej káve alebo popoludajšiemu čaju
- Vhodné ako dezert k cappuccinu
- Prídavok do jogurtu alebo mascarpone krému
- Vhodné ako desiata do školy pre deti
- Podávať pri neformálnom posedení s priateľmi
- Uchovávať v uzavretej dose na zachovanie krehkosti a čerstvosti
4
Zlozenie
Pšeničná múka, Marmeláda z lesných plodov (25%) (glukózový sirup, lesné ovocie, cukor, zahusovadlo: pektín, regulátor kyslosti: kyselina citrónová), Cukor, Rastlinný olej (slnečnicový),Vajcia,Maslo, Glukózový sirup, Kypriacie látky (difosfát disodin, uhličitan sodný), So, Prírodné aróma, Emulgátor: lecitín
⚠️ Obsahuje:Lepok (pšenica), vajcia, mlieko Moze obsahovat stopy: Orechy, sójuolej
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1815 kJ / 433 kcal |
| Tuky | 16 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 3,5 g |
| Sacharidy | 65 g |
| z toho cukry | 28 g |
| Vláknina | 2,1 g |
| Bielkoviny | 5,8 g |
| So | 0,65 g |
6
Skladovanie
Uchovávať v uzavretej dose. Bude vám dlho zachovávať svoju krehkosť a čerstvosť.
7
.png)