🇮🇹 Taliansko (Veneto)
Bottega FragolinoRosso
Aromatické šumivé víno · 750 ml
Bottega Fragolino Rosso je aromatické šumivé víno z talianskej vinárskej tradície s intenzívnou vôňou čerstvých jahôd. Pochádza z regiónu Veneto a vyrába sa z hrozna odrody Fragola. Ide o ľahké, osviežujúce víno s jemným perlivým charakterom a obsahom alkoholu okolo 6 %.
2
Chutovy profil
Príjemne sladká, ovocná chuť s jemným šumením, intenzívna vôňa čerstvého jahodového džemu s jemnými kvetinovými tónmi, dlhá svieža dochuť
3
Pouzitie a tipy
- Podávať dobre vychladené pri teplote 6-8 °C
- Ideálny ako aperitív na letných terasách
- Skvele ladí s ľahkými dezertmi ako sú ovocné koláče, tiramisu či panna cotta
- Vhodný ako základ pre letné koktaily a aperitívy
- Kombinujte s čerstvým ovocím
- Vhodný na oslavy a priateľské posedenia
4
Zlozenie
Víno z hrozna odrody Fragola, prírodné jahodové arómy, cukry,oxid siričitý(konzervant)
⚠️ Obsahuje:Siričitany
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 330 kJ / 78 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 10 g |
| z toho cukry | 10 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
| Alkohol | 6% obj. |
6
Skladovanie
7
.png)