Splendid CaffClassico
Talianská mletá káva · 5 x 225 g
Splendid Caff Classico je talianskou kvalitnou mletou kávou vo vákuovom balení, ktorá prináša autentickú chuť tradičnej talianskej espresso kultúry priamo do vašej domácnosti. Starostlivo vybraná zmes arabiky a robusty je pražená podľa klasických talianskych receptúr, ktoré zručujú bohatú chuť a hustú krémovú penu. Balenie obsahuje 5 vákuových balkov po 225 gramov, čo zabeспečuje dlhodobú čerstvosť a intenzitu arómy.
Chutovy profil
Harmonická chuť s jemnými čokoládovými tónmi a príjemnou, nie príliš výraznou horkoswou, ktorá dokonale balansuje s prirodzenou sladkosťou zrna. Intenzívna vôňa čerstvo praenej kvy so bohatým zitkom v každom dúšku.
Pouzitie a tipy
- Ideálna na prípravu v moka kanvici, kde odhalí svoju plnú chuť a vytvorí nádherný zlatohnedý crema efekt
- Skvelé funguje v kávovároch s filtrom i french presse
- Vychutnajte si ju ráno s croissantom a démom, alebo popoludní s kváskom talianskej cantuccini
- Vhodná ako pre silný espresso, tak aj pre jemnejšiu lungo verziu
Zlozenie
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1 kJ / 0 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
Skladovanie
Vákuové balenie chráni jemnú štruktúru mletej kvy pred oxidáciou a zachováva všetky cenné aromatické látky do okamihu prípravy. Vákuové balenie po 225 gramov je praktické pre domácnosti, kde sa kva vypije v optimálnom čase po otvorení.
.png)