🇮🇹 Taliansko
Crem CaramelCameo
Klasický taliansky dezert s vanilkou a karamelovou polevou · 200 g (2 x 100 g)
Klasický taliansky dezert s jemnou vanilkovou príchuťou a lahodnou karamelovou polevou. Balenie obsahuje dve porciovacie sáčky po 100 gramov. Jednoduchá príprava: zmiešajte s mliekom, povarte, nalejte do formičiek a nechajte vychladeným v chladničke.
2
Chutovy profil
Jemná vanilková chuť sa dokonale prelína s bohatou karamelovou sladkosťou. Kremová konzistencia s dokonale vyváženou sladkosťou.
3
Pouzitie a tipy
- Rozmiešajte obsah jedného sáčku s mliekom
- Povarte zmesí a nalejte do formičiek
- Nechajte vychladeným v chladničke, kde dezert získa svoju typickú tremolavu konzistenciu
- Po prevrhnutí na tanierik sa na povrch vyleje zlatistá karamelová omáčka
- Podávajte vychladeného, ozdobeného čerstvou šlahačkou, kúskami ovocia alebo amaretti sušienkami
4
Zlozenie
Cukor, škrob, Karamelizovaný cukor (10%), Sušené mlieko, Soľ, Zahusovadlo (karagenan), Prírodné aróma vanilky, Farbivo (beta karotén)
⚠️ Obsahuje:Mlieko a výrobky z neho Moze obsahovat stopy: Stopy sóje
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1475 kJ / 348 kcal |
| Tuky | 0,5 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,3 g |
| Sacharidy | 85 g |
| z toho cukry | 72 g |
| Bielkoviny | 1,2 g |
| Soľ | 0,45 g |
6
Skladovanie
Skladovať v chladnom a suchom mieste. Po otvorení balenia uskladniť v chladničke.
7
.png)