🇮🇹 Taliansko
Peperoncino MacinatoPiccante
Mletá pálivá paprika
Mletá pálivá paprika Peperoncino je neodmysliteľnou súčasťou talianskej kuchyne, ktorá dodáva jedlám charakteristickú pikantnosť a hĺbku chuti. Starostlivo vybrané a jemne mleté sušené chili papričky, ktoré si zachovávajú svoju prirodzenú farbu a intenzívnu arómu.
2
Chutovy profil
Intenzívna vôňa, mierne dymová s výrazným korenitým nádychom. Pálivosť je intenzívna a dlhotrvajúca.
3
Pouzitie a tipy
- Ideálne na ochutenie klasických cestovín aglio, olio e peperoncino
- Skvelá do paradajkových omáčok arrabiata
- Vhodná na ochutenie pizze, grilovného mäsa, marináde a polievok
- Môžete ju pridať do olivového oleja a vytvoriť si vlastný pikantný olej
- Začnite opatrne a postupne pridávajte podľa vlastnej tolerancie na pálivosť
4
Zlozenie
Mletá pálivá paprika (Peperoncino)
⚠️ Moze obsahovat stopy: Sesam, celer, horčica
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1255 kJ / 300 kcal |
| Tuky | 14 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 2,5 g |
| Sacharidy | 32 g |
| z toho cukry | 10 g |
| Vláknina | 28 g |
| Bielkoviny | 12 g |
| Soľ | 0,1 g |
6
Skladovanie
7
.png)