🇮🇹 Taliansko
Olio Semi di MaisMaya
Kukuričný olej · 1 L
Kvalitný rastlinný olej získavaný z zŕn kukurice, vyrábaný podľa tradičných talianskych štandardov. Univerzálny olej sa vyznačuje jemnou chuťou a vysokou odolnosťou voči vysokým teplotám. Vďaka svojej neutrálnej chuti neprekrýva prirodzenú chuť pokrmov a zároveň im dodáva príjemnú zlatistú farbu.
2
Chutovy profil
Jemná, neutrálna chuť, ktorá neprekrýva prirodzenú chuť pokrmov
3
Pouzitie a tipy
- Ideálny na smaženú hranolekov, rezov, zeleniny a rýb, ktorým dodá krásnu zlatistú farbu a chrupavosť
- Vhodný na pečenie koláčov a dezertov, kde neprekryje jemné arómy ostatných surovín
- Skvelý na prípravu domácej majonézy, dressingov a marináciách
- V studenej kuchyni obohatí šaláty a studené predjedlá bez zasahovania do harmónie chutí
- Praktický pomocník na každodennú prípravu jedál
4
Zlozenie
Rafinovaný kukuričný olej
⚠️ Moze obsahovat stopy: Môže obsahovať stopy obilnín obsahujúcich lepok
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 3700 kJ / 900 kcal |
| Tuky | 100 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 13 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
6
Skladovanie
7
.png)