🇮🇹 Taliansko
Aglio Alle Erbe - Cesnak sbylinkami
Cesnak s aromatickými stredomorskými bylinkami
Aglio alle Erbe od tradičnej toskánskej značky Nesti je delikátna príprava založená na jemných cesnakových zúbkoch obohatených o aromatické stredomorské bylinky. Vyrobený podľa starej rodinnej receptúry, ktorá zachováva prirodzenú chuť a výživové vlastnosti surovín.
2
Chutovy profil
Intenzita čerstvého cesnaku s vôňou rozmarínu, oregana a ďalších bylinkových špecialít typických pre taliansku kuchyňu. Autentická chuť Toskánska s aromatickými bylinkkami tónmi.
3
Pouzitie a tipy
- Lyžica produktu pridaná do rozpáleného oleja na prípravu talianskych cestovín aglio e olio
- Obohatí pečené mäso, ryby, grilovanú zeleninu či domáce focaccie a pizze
- Použiť ako marinádu - potrite mäso alebo zeleninu pred pečením
4
Zlozenie
Cesnak (60%), slnečnicový olej, rozmarín, oregano, petržlenová vňať, soľ, regulátor kyslosti: kyselina citrónová
⚠️ Moze obsahovat stopy: Celery
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 820 kJ / 196 kcal |
| Tuky | 18 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 2,1 g |
| Sacharidy | 6,5 g |
| z toho cukry | 1,2 g |
| Bielkoviny | 2,3 g |
| Soľ | 1,8 g |
6
Skladovanie
7
.png)