🇮🇹 Taliansko
Coelsanus CapperiniML 106
Kapary v slanom náleve · 106 ml
Coelsanus Capperini s jemné kapary z talianskej gastronomickej tradície, starostlivo nakladané v slanom náleve. Tieto malé puky kaparníka pochádzajúce z oblasti Stredozemia sa vyznačujú intenzívnou chuťou a charakteristickou pikantnosťou. Ručne zberane a spracované podľa tradičných receptúr zachovávajú svoju prirodzenú chuť a pevnú štruktúru.
2
Chutovy profil
Intenzívna chuť s charakteristickou pikantnosťou, mierne slaný charakter s jemne nahorkastou notou. Vrazná chuť dokonale doplňuje studené i teplé pokrmy.
3
Pouzitie a tipy
- Vynikajúco sa hodia na prípravu tradičnej puttanesca omáčky, vitello tonnato, carpaccia
- Dochutenie rýb a morských plodov
- Nakrájané kapary oživia šaláty, studenejšie predjedlá, antipasti, pizzu a focacciu
- Fungujú v teplých omáčkach k cestovným jedlám
- Odporúčame ich pred použitím mierne opláchnuť, ak preferujete jemnejšiu chuť, alebo použiť priamo zo sklenenej fľaše pre intenzívnejší zážitok
4
Zlozenie
Kapary, Voda, So, Kyselina citronová (regulátor kyslosti)
⚠️ Obsahuje:Produkt neobsahuje bežné alergény
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 96 kJ / 23 kcal |
| Tuky | 0,9 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,2 g |
| Sacharidy | 1,7 g |
| z toho cukry | 0,4 g |
| Bielkoviny | 2,4 g |
| So | 5,9 g |
6
Skladovanie
7
.png)