🇮🇹 Taliansko
Condimento alPeperoncino 250 ml
Taliansky koreniaci olej s chilli paprikou · 250 ml
Taliansky koreniaci olej s pikantnou chilli paprikou, ktorý vznikol spojením tradičného know-how a najkvalitnejších surovín. Starostlivo vybraná chilli paprika je ponorená do jemného olivového oleja, kde postupne uvoľuje svoju intenzívnu chuť a príjemnú pikantnosť.
2
Chutovy profil
Intenzívna chuť s prríjemnou pikantnosťou, harmonická kompozícia chilli paprikou a jemným olivovým olejom, autentický charakter južného Talianska
3
Pouzitie a tipy
- Niekľko kvapiek na dochutenie pizze pre autentický taliansky nádych
- Ideálny na finalizáciu cestovín - aglio e olio, arrabiata, carbonara
- Vynikajúci na grilovanie zeleniny a do marináde na mäso
- Skvelý do polievok, dipov a dressingov
4
Zlozenie
Olivový olej, chilli paprika (peperoncino)
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 3700 kJ / 884 kcal |
| Tuky | 100 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 14 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
6
Skladovanie
7
.png)