🇮🇹 Taliansko
CRASTAN - Zzvorov aj scitrnom (10 vrecok)
Bylinn npoj so zzvorem a citrnom · 10 vrecok
Crastan Infuso Zenzero e Limone je prmiov bylinn npoj, ktor spja osvieujcu chu citrna s vraznou pikantnosou zzvoru. Praktick vrecka s kontrolovanou tmou extrakcie zachovvaj pln intenzitu chut a aromatickch ltok.
2
Chutovy profil
Ostr, mierne pliv nota zzvoru sa prelna s osvieujcou citrnovou kyselkosou, vsledkom je hrejiv npoj s prjemnou pikantnosou.
3
Pouzitie a tipy
- Sta jedno vrecko zalia horcou vodou a necha lhova 5-7 mint
- Pite ho rno pre natartovanie metabolizmu
- Popoludn ako povzbudiv prestvku alebo veer pre upokojenie trviaceho systmu
- Mete ho pi horci alebo necha vychladn a prida ad pre letn osvieujcu verziu
4
Zlozenie
Zzvor (95%), Prrodn citrnov arma, Kyselina citrnov
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 3 kJ / 1 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasten mastn kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| So | 0 g |
6
Skladovanie
7
.png)