🇮🇹 Taliansko
OLIO DI MAIS BIOCRUDOLIO
Extra panensk kukurin olej · 1L
Extra panensk kukurin olej z certifikovaneho ekologickeho ponohospodarstva, vyrabany etnym lisovaim za studena. Zachovava vsetky prirodzene ziviny a vitaminy vaka tradicionalnemu sposob spracovania bez chemickych procesov. Vyznauje sa jemnou chuou a vysokym bodom vzplanutia.
2
Chutovy profil
Jemna, takmer neutralna chu s ahkou sladkostou kukurice. Priemny arom sviozej kukurice dodavajuci jedlam prirodzenu svieos. Zlatola farba.
3
Pouzitie a tipy
- Idealny na vypraanie, restovanie a smaenie vaka vysokemu bodu vzplanutia
- Perfekmty na pripravu majonez, dressingov a pecenia kolacov
- Vykona sa do studenej kuchyne na pripravu salotov, marind a dipov
- Vhodny na fritovanie zeleniny a ryby
- Pouziva sa na pripravu jemnych omacok
4
Zlozenie
Kukuricny olej z ekologickeho ponohospodarstva z certifikovaneho biologickeho ponohospodarstva 100%
⚠️ Moze obsahovat stopy: stopy kukurice
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 3700 kJ / 900 kcal |
| Tuky | 100 g |
| z toho nasytene mastne kyseliny | 13 g |
| mononenasytene mastne kyseliny | 28 g |
| polynenasytene mastne kyseliny | 59 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Sol | 0 g |
6
Skladovanie
7
.png)