🇮🇹 Taliansko
CUOR DI ALBICOCCA - Marhuľovýdžem 380g
Prémiový taliansky marhuľový džem · 380 g
Prémiový taliansky marhuľový džem s vysokým obsahom ovocia, ktorý zachytáva plnú chuť a vôňu slnkom zaliatych marhuľ. Vyrábený tradičným spôsobom s rešpektom k talianskej gastronomickej tradícii, s jemnou zamatovou konzistenciou a dokonalou rovnováhou medzi sladkosťou a prirodzenou kyslosťou marhuľ.
2
Chutovy profil
Intenzívna vôňa zrelých marhuľ s jemnou, príjemne sladkou chuťou a ľahko kyslastým nádychom, ktorá pripomína slnečné talianske letné dni.
3
Pouzitie a tipy
- Ideálny na klasické raňajkové hrianky s maslom
- Vhodný na croissanty alebo na plnenie domácich koláčov a tortičiek
- Vynikajúco sa hodí na prípravu crostát a ako náplň do palaciniek
- Používa sa na prípravu marhuľovej omáčky k mäsovým jedlám
- Vhodný na premazávanie korpusov tort
- Skombinujte s jogurtom alebo tvarohom
- Ideálny na ochutenie domácich koláčikov a lineckých koláčov
4
Zlozenie
Marhule (60%), cukor, glukózový sirup, želírujúca látka: pektín, regulátor kyslosti: kyselina citrónová
⚠️ Moze obsahovat stopy: Môže obsahovať stopy orechov a mlieka
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1050 kJ / 247 kcal |
| Tuky | 0,1 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 60 g |
| z toho cukry | 58 g |
| Bielkoviny | 0,5 g |
| Soľ | 0,01 g |
6
Skladovanie
7
.png)