🇮🇹 Taliansko
Damiani Crostata Classica - Marhuovkol
Tradičný talianski marhuový kôl
Crostata Classica od značky Damiani je tradičný talianski marhuľový kôl s charakteristickou mreovanou vrchnou vrstvou z krehkého cesta a tendre nplňou zo sladkých marhuľ. Vyrobená podľa overených rodinných receptov s použitím len kvalitných surovín.
2
Chutovy profil
Jemná vôňa maslovéhocesta a sladkou arómu zrelých marhuľ. Chute je dokonale vyvážená - krehké, jemne sladké cesto krásne dopĺňa príjemná kyslosť marhuľovej nplne s intenzívnou ovocnou chuťou.
3
Pouzitie a tipy
- Podávajte pri izbovej teplote alebo ju mierne zohrejte, čím sa zvýrazní jej vôňa a chute
- Dokonale ladí s rannou kávou, popoludajným čajom alebo ako elegantný dezert po ľahkom obede
- Môžete ju podávať samotne, alebo ju spestrite porcou vanilkovej zmrzliny
4
Zlozenie
Marhuľová nplň (45%), pšeničná múka, cukor, rastlinný tuk (palmový olej), vajcia, glukózový sirup, kypriacie látky (E450,E500), soľ, prirodzené arómy, emulgátory (E471), konzervant (E202)
⚠️ Obsahuje:Lepok (pšenica), vajcia Moze obsahovat stopy: Mlieko, orechy, sójä
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1520 kJ / 362 kcal |
| Tuky | 13 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 6,2 g |
| Sacharidy | 56 g |
| z toho cukry | 32 g |
| Bielkoviny | 5,1 g |
| Soľ | 0,45 g |
6
Skladovanie
7
.png)