🇮🇹 Taliansko
Dietorelle Mix RipienoFrutta
Tvrdé cukrky s ovocnou náplňou · 140 g
Dietorelle Mix Ripieno Frutta s bezcukrovými tvrými cukrkami s ovocnou náplňou, 140 g. Vyrobené v Taliansku so sladidlami maltitolom a acesulfámom K. Vhodné pre tých, ktorí hľadajú sladkosť s nízkym obsahom kalórií.
2
Chutovy profil
Ovocná chutť s príchutou pomeranča, citrónu, jahody, ušorodky, broskyne a hrušky
3
Pouzitie a tipy
- Vhodné ako náhrada klasických cukrkov pri redukovanom príjme cukru
- Ideálne na osvieženie počas dňa
- Balenie 140 g postačuje na viacero porcií
- Nevhodné pre deti do 3 rokov
- Nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky
4
Zlozenie
Sladidlá (maltitol, acesulfám K), kyselina: kyselina citrónová, ovocná šťava z koncentrátu (pomarančová, citrónová, jahodová, ušorodková, broskyňová, hrušková), prírodné arómy, farebivá (E100, E120, E133, E141, E160a)
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 988 kJ / 236 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené | 0 g |
| Sacharidy | 98 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
6
Skladovanie
7
.png)