🇮🇹 Taliansko
Doria PangrandeBianco S.G. 300 g
Biely bezlepkový chlieb · 300 g
Doria Pangrande Bianco S.G. je biely bezlepkový chlieb v balení 300 g. Vyrába sa v Taliansku podľa špeciálnej receptúry bez lepku. Vhodný pre ľudí s celiakiou a intoleranciou lepku.
2
Chutovy profil
3
Pouzitie a tipy
4
Zlozenie
Voda, kukuričný škrob, ryžová múka, slnečnicový olej,sójová múka, rastlinné vlákno (psyllium), cukor, kvasnice, ryžový sirup, soľ, zahusťovadlo (hydroxypropylmetylcelulóza), konzervant (propionát vápenatý).
⚠️ Obsahuje:Sója Moze obsahovat stopy: Vajce, mlieko
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1057 kJ / 251 kcal |
| Tuky | 5,9 g |
| z toho nasýtené | 0,6 g |
| Sacharidy | 44 g |
| z toho cukry | 3,8 g |
| Vláknina | 3,6 g |
| Bielkoviny | 2,8 g |
| Soľ | 1,3 g |
6
Skladovanie
Uchovávajte na chladnom a suchom mieste, chránené pred priamym slnečným žiarením. Po otvorení spotrebujte do 2–3 dní.
7
.png)