🇮🇹 Taliansko
Buon DessertCioccolato
Čokoládový dezert v práškovej forme · 85 g
Klasický taliansky čokoládový dezert v práškovej forme od značky Elah. Praktický balíček postačuje na prípravu lahodného krémového dezertu pre celú rodinu s neuveriteľne jednoduchou a rýchlou prípravou. Produkt pochádza z tradície talianskej cukrárskej výroby so dôrazom na vyváženú chuť a hladkú konzistenciu.
2
Chutovy profil
Intenzívna kakaová vôňa a jemná, krémová chuť, ktorá pripomína domáci puding pripravený s láskou a starostlivosťou.
3
Pouzitie a tipy
- Obsah balíčka rozmiešať v pol litri studeného mlieka
- Priviesť k varu za stáleho miešania a nechať vychladnúť
- Podávajte v sklenených pohároch ozdobených šľahačkou a strúhanou čokoládou
- Využite ako náplň do domácich koláčov, tortičiek či profiterolov
- Výborne sa hodí ako základ pre čokoládové trifle a vrstvené dezerty
- Ideálny ako príloha k čerstvému ovociu
4
Zlozenie
Cukor, Škrob, Kakao v prášku (6%), Sušené mlieko, Emulgátor (E471), Aróma, Soľ, Farbivo (karotény)
⚠️ Obsahuje:**Mlieko** Moze obsahovat stopy: Stopy sóje
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1565 kJ / 368 kcal |
| Tuky | 1,8 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 1,2 g |
| Sacharidy | 83 g |
| z toho cukry | 71 g |
| Bielkoviny | 3,5 g |
| Soľ | 0,45 g |
6
Skladovanie
7
.png)