🇮🇹 Taliansko
Everton InfusoFinocchio 20 Filtri
Bylinný nápoj z plodov fenikulovej rastliny · 20 filtračných vrecúšok
Kvalitný bylinný nápoj z plodov fenikulovej rastliny s 20 praktickými filtračnými vrecúškami. Tradičný taliansky čaj s jemnou sladkastou chuťou a charakteristickou vôňou, bez kofeínu.
2
Chutovy profil
Jemná, mierne sladkastá chuť s anízovými tónmi a omamnou vôňou
3
Pouzitie a tipy
- Jeden filter vložiť do šálky, zaliať vriacou vodou a nechať päť minút lúhovať
- Ideálny nápoj po vydatnom jedle na podporu trávenia
- Vhodný ako upokojujúci nápoj pred spaním
- Môže sa podávať aj ako osviežujúci studený nápoj s ľadom počas letných dní
4
Zlozenie
Plody fenikulovej rastliny (Foeniculum vulgare) 100%
⚠️ Moze obsahovat stopy: Môže obsahovať stopy **celeru** a **horčice** z dôvodu výroby v priestoroch, kde sa spracúvajú tieto suroviny.
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 4 kJ / 1 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0,2 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
6
Skladovanie
Skladovať v chladnom, suchom mieste
7
.png)