🇮🇹 Taliansko
Fabbri GelatinaSpray 800g
Profesionálna zrkadlová glazúra v spreji · 800 g
Fabbri Gelatina Spray je profesionálna zrkadlová glazúra v praktickom spreji od legendárnej talianskej značky Fabbri 1905. Umožňuje jednoduché a rýchle vytvorenie dokonalého lesklého povrchu na dezertoch, koláčoch a zmrzlinových pohároch bez potreby štetca či polievania. Glazúra sa vyznačuje neutrálnou chuťou a vytvára ochrannú vrstvu, ktorá udržiava čerstvosť a zabezpečuje profesionálny vzhľad.
2
Chutovy profil
Neutrálna chuť, ktorá neprekrýva pôvodnú chuť dezertov
3
Pouzitie a tipy
- Striekať zo vzdialenosti približne 20-30 cm
- Vhodná na povrchové úpravy ovocných koláčov a zmrzlinových pohárov
- Ideálna na zvýraznenie farieb čerstvého ovocia
- Vhodná aj na čokoládové dezerty, panna cotty a semifreddo
- Zabraňuje vysychaniu dezertov
- Spray formát zaručuje rovnomerné rozloženie glazúry bez šmúh
4
Zlozenie
Voda, glukózový sirup, cukor, želírujúca látka: karagén, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, konzervant: draselná sorbát
⚠️ Moze obsahovat stopy: Môže obsahovať stopy mlieka, sóje a orechov
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1050 kJ / 247 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 61 g |
| z toho cukry | 58 g |
| Bielkoviny | 0,2 g |
| Soľ | 0,05 g |
6
Skladovanie
7
.png)