🇮🇹 Taliansko
Maionese & KetchupBig2 Friol
Duo studených omások
Praktické balenie dvoch najobľúbenejších studených omások v jednom. Krémová majonéza a sladko-kyslá ketchup sú zabalené v hygienických dávkovačoch, ktoré zaručujú čerstvosť a jednoduchú aplikáciu. Ideálnym riešením pre rýchle osvieženie, grilovanie i piknik.
2
Chutovy profil
Krémová majonéza s jemnou chuťou a hustou konzistenciou, sladko-kyslá ketchup s vraznou paradajkovou chuťou a jemnou korenistosťou
3
Pouzitie a tipy
- Ideálna na grilovanie a rodinný piknik
- Skvelá na hamburgeroch, hot dogoch a hranolkách
- Praktický dávkovač umožňuje presné odmeranie bez zbytočného plytvania
- Vhodná na detské party a prípravu rýchlych večerí
- Zmestí sa do každej chladničky a je pripravená kedykoľvek
4
Zlozenie
Majonéza: slnečnicový olej, vaječný tok, ocot, soľ, cukor,horčica, kyselina citrónová, prírodné arómy. Ketchup: paradajkový koncentrát, glukózovo-fruktózový sirup, ocot, soľ, cukor, korenia, prírodné arómy
⚠️ Obsahuje:**Vajcia**, **horčica**
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1450 kJ / 350 kcal |
| Tuky | 32 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 4,5 g |
| Sacharidy | 12 g |
| z toho cukry | 10 g |
| Bielkoviny | 1,2 g |
| Soľ | 1,8 g |
6
Skladovanie
7
.png)