🇮🇹 Taliansko
OLIO FRIOL - Slnenicovolej 2L
Rafinovan slnenicov olej · 2L
Kvalitny rafinovan slnenicovy olej urceny na prpravu smaenych pokrmov a vypraania. Univerzalny rastlinny olej z vybranych slnecnicovych semien s neutrialnou chutou a vysokym bodom dymenia, vhodny do kazdej kuchyne.
2
Chutovy profil
Neutralna chu, ktora nezahluj prirodzene army surovín
3
Pouzitie a tipy
- Idealny na vypraanie chrumkavych pokrmov - zemiakovych hranolov, kuracich rezní a tradichnych talianskych fritii
- Vhodny na prpravu majonez, dressingov a jemnych omacok
- Pouzitelny na prpravu jemnych rib a zeleniny v cestku
- Vaka vysokej tepelnej stabilite sa zachovava aj pri opakovanom pouziti
4
Zlozenie
Rafinovan slnecnicovy olej
⚠️ Moze obsahovat stopy: Stopy sezamu, sje a orechov
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 3700 kJ / 884 kcal |
| Tuky | 100 g |
| z toho nasytene mastne kyseliny | 11 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| So | 0 g |
6
Skladovanie
7
.png)