🇮🇹 Taliansko
Frollini Hoops Senza GlutineSchär
Bezlepkové maslové keksíky v tvare krúžkov · 200 g
Frollini Hoops od renomovanej značky Schär sú chrumkavé maslové keksíky v tvare veselých krúžkov, špeciálne vytvorené pre ľudí s intoleranciou na lepok. Keksíky sa vyznačujú jemnou maslovou chuťou a príjemnou krehkou textúrou, ktorá konkuruje klasickým pšeničným sušienkam.
2
Chutovy profil
Jemne sladká chuť s máslovo-vanilkovým profilom, príjemná krehkosť, zlatisté krúžky s úžasnou máslovo-vanilkovou vôňou
3
Pouzitie a tipy
- Ideálne ku rannej káve alebo popoludňajšiemu čaju
- Skvelé ako rýchla svačinka do školy či práce
- Namočiť do mlieka či cappuccina - pevná štruktúra sa krásne zmäkne bez rozpadu
- Využiť ako základ pre cheesecake alebo rozdrvené do jogurtu s ovocím
- Vhodné ako zdravšia alternatíva ku sladkostiam pre deti
4
Zlozenie
Kukuričná múka, cukor, rastlinné tuky (palmový olej), kukuričný škrob,sójová múka, vaječný žĺtok v prášku, emulgátory (E471, E472e, E322 - sójový lecitín), glukózový sirup, soľ, kypriace látky (E500ii, E503ii), prírodná vanilková aróma, zahusťovadlo (E464)
⚠️ Obsahuje:Sója, vajcia Moze obsahovat stopy: Mlieko, orechová zmes
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 2015 kJ / 480 kcal |
| Tuky | 20 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 9,5 g |
| Sacharidy | 70 g |
| z toho cukry | 24 g |
| Vláknina | 2,5 g |
| Bielkoviny | 4,5 g |
| Soľ | 0,68 g |
6
Skladovanie
7
.png)