🇮🇹 Taliansko
Grisbi WaferRiccocco
Taliansky vafľový dezert s kokosovou krémou · 120 g (4 x 30 g)
Grisbi Wafer Riccocco je taliansky vafľový dezert s jemnou kokosovou krémou. Chrumkavé vafle s bohatou kokosovou náplňou predstavujú dokonalú kombináciu ľahkosti a intenzívnej kokosovej chuti. Ideálne ako rýchla sladká pochúťka k rannej káve, popoludňajšiemu čaju alebo deťom do školy.
2
Chutovy profil
Jemná kokosová chut' s exotickým nádychom, chrumkavé vafle sa rozplývajú na jazyku a zanechávajú príjemnú, nie príliš sladkú chuť.
3
Pouzitie a tipy
- Ideálny spoločník k rannej káve alebo popoludňajšiemu čaju
- Skvelý ako rýchla sladkosť do práce, na výlet alebo deťom do školy
- Individuálne porcie zachovávajú čerstvosť a chrumkavosť produktu
4
Zlozenie
Pšeničná múka, Kokosový krém (cukor, rastlinné tuky, kokosová múka, sušené mlieko, emulgátory), Rastlinné tuky (palmový a kokosový olej), Cukor, Glukózový sirup, Sušené mlieko, Emulgátory (E322 lecitín, E471), Soľ, Arómy, Kypriace látky (E503, E500)
⚠️ Obsahuje:**Lepok (pšenica)**, **Mlieko** Moze obsahovat stopy: Oriešky, sója, vajcia
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 2185 kJ / 523 kcal |
| Tuky | 28 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 21 g |
| Sacharidy | 62 g |
| z toho cukry | 35 g |
| Bielkoviny | 5,8 g |
| Soľ | 0,45 g |
6
Skladovanie
7
.png)