🇮🇹 Taliansko
Grissini IposodiciIntegrali
Celozrnné tyčinky s nízkim obsahom sodka
Grissini Iposodici Integrali od rodinného pekárstva Panificio Massi sú chrumkavé celozrnné tyčinky s nízkim obsahom sodka, ktoré predstavujú zdravšiu alternatívu ku klasickým grissiniam. Vyrábajú sa podľa tradičnej talianskej receptúry s použitím celozrnnej múky, čo im dodáva bohatú chuť a výživovú hodnotu.
2
Chutovy profil
Príjemná vôňa pšenného zrna a jemná sladkosť bez dominancie soli. Dokonalá krehkosť a chrumkavosť s plnou, orechovovou chutí s jemnými zemitými tónmi.
3
Pouzitie a tipy
- Ideálne ako ľahká samostatná desiata ku ktorej si vychutnete pohar bieleho vína
- Elegantná príloha k talianskym syrom, prosciuttu a antipasti
- Ponorené do hummusu, olivového oleja s bylinkami
- Chrumkavý doplnok k polievkam a šalátom
4
Zlozenie
Celozrnná pšenná múka, Extrapanenskí olivový olej, Kvasnice, Slád, Cukor, So (znížený obsah)
⚠️ Obsahuje:Obsahuje **lepok (pšenica)** Moze obsahovat stopy: Môže obsahovať stopy sezamu
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1738 kJ / 412 kcal |
| Tuky | 8,5 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 1,2 g |
| Sacharidy | 68 g |
| z toho cukry | 3,5 g |
| Vláknina | 6,5 g |
| Bielkoviny | 12 g |
| Soľ | 0,12 g |
6
Skladovanie
7
.png)