🇮🇹 Španielsko
Gullón MiniCracker
Chrumkavé slané krekry · 350 g
Gullón Mini Cracker sú chrumkavé slané krekry vyrobené podľa tradičnej španielskej receptúry renomovanou pekárňou Gullón. Vyznačujú sa jemnou chuťou, ľahkou textúrou a dokonalým pečením, ktoré im dodáva príjemnú zlatistú farbu. Vyrábajú sa z kvalitných surovín bez pridania palmového oleja.
2
Chutovy profil
Neutrálna, jemne slaná chuť s krehkou textúrou, jemný chutový profil
3
Pouzitie a tipy
- Dokonalý spoločník pri rýchlom raňajkovom občerstvení
- Skvelé k syrom všetkých druhov - mascarpone, gorgonzola, parmigiano
- Vhodné k paštétam, šunkám a olivovej tapenáde
- Vynikajúce k vínu a aperitívu
- Miniatúrna veľkosť je ideálna pre deti i dospelých
4
Zlozenie
Pšeničná múka, rastlinný olej (slnečnicový), soľ, kvasnice, sladový extrakt (jačmeň), emulgátor (E472e), regulátor kyslosti (E500ii)
⚠️ Obsahuje:Lepok (pšenica, jačmeň) Moze obsahovat stopy: Mlieko, sója, sezamové semená
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1876 kJ / 447 kcal |
| Tuky | 14 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 1,8 g |
| Sacharidy | 68 g |
| z toho cukry | 3,2 g |
| Vláknina | 3,5 g |
| Bielkoviny | 10 g |
| Soľ | 2,5 g |
6
Skladovanie
Praktické balenie si zachováva chrumkavosť a čerstvosť produktu
7
.png)