🇮🇹 Taliansko
INFRÉ THÉ DET Solubile 14BUSTINE
Instantný detoxikačný čaj so zeleným čajom a broskyňou · 14 vrecúšok (6,5 g na porciu)
Taliansky instantný čaj s detoxikačnými účinkami, ktorý kombinuje blahodárne vlastnosti zeleného čaju s prírodným extraktom z broskýň. Praktický nápoj v podobe rozpustného prášku ideálny pre rýchle a chutné osvieženie s podporou prirodzeného detoxu organizmu. Balenie obsahuje 14 vrecúšok s nízkou energickou hodnotou a príjemnou broskyňovou chuťou.
2
Chutovy profil
Harmonicky vyvážená chuť – jemná trpkosť a zemitosť zeleného čaju v kombinácii so sladkou ovocnou nótou broskyňového extraktu. Príjemná broskyňová vôňa a osviežujúca chuť.
3
Pouzitie a tipy
- Rozpustiť jedno vrecúško v pohári studenej alebo teplej vody
- Piť studený s kockami ľadu a plátkom citróna
- Piť teplý ako upokojujúci rituál pred spaním
- Ideálny pre ranné prebudenie, popoludňajšiu prestávku v práci alebo osvieženie po športe
- Praktické vrecúška si môžete vziať so sebou do práce, na cesty či do posilňovne
4
Zlozenie
Fruktóza, Extrakt zo zeleného čaju (15%), Kyselina citrónová (regulátor kyslosti), Prírodná aróma broskyne, Antioxidant:kyselina askorbová(vitamín C)
⚠️ Moze obsahovat stopy: Môže obsahovať stopy mlieka
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 102 kJ / 24 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 6 g |
| z toho cukry | 6 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
6
Skladovanie
7
.png)