🇮🇹 Taliansko
Kimbo Espresso Bar Extra Cream - Zrnkovákáva
Prémiová zrnková káva · 1 kg
Kimbo Espresso Bar Extra Cream je prémiová zrnková káva z neapolskej pražiarne s viac ako 60-ročnou tradíciou. Starostlivo vyvážená zmes arabiky a robusty pochádza z najlepších plantáží Strednej a Južnej Ameriky, Afriky a Ázie. Stredne tmavé praženie zvýrazňuje bohatú chuť s jemnou krémovosťou a intenzívnou arómou.
2
Chutovy profil
Plné, zamatové espresso s hustou orieškovohnedou penou. Harmonicky vyvážená chuť s cítením sladkosti zrelého ovocia, jemnej horkosti tmavej čokolády a dlhotrvajúcej, príjemnej dochuťou. Intenzívna vôňa s jemnými tónmi kakaa a karamelu.
3
Pouzitie a tipy
- Ideálna pre domáce aj profesionálne použitie v automatických kávovaroch
- Pripravte si klasické espresso na začiatok dňa
- Ideálna pre cappuccino s krémovou penou, ktoré dokonale ladí s mliekom
4
Zlozenie
Zmes pražených kávových zŕn (Arabica a Robusta)
⚠️ Moze obsahovat stopy: Mlieko (pri balení v prevádzke, kde sa spracúvajú rôzne produkty)
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 0 kJ / 0 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
| Kofeín | cca 2 g |
6
Skladovanie
7
.png)