🇮🇹 Taliansko
Kinder Bueno MiniT20
Čokoládová tyčinka s orieškovokrémovou náplňou · 108 g (20 kusov)
Obľúbená talianska čokoládová špecialita od značky Ferrero, ktorá spája jemnú mliečnu čokoládu s chrumkavou oplátkou a lahodnou orieškovokrémovou náplňou. Balenie obsahuje 20 kusov mini tyčiniek ideálnych na zdieľanie s rodinou či priateľmi.
2
Chutovy profil
Jemná mliečna čokoláda sa rozplýva na jazyku, chrumkavá oplátka dodáva príjemný kontrast a lahodná oriešková náplň dotvára harmonickú chuťovú symfóniu. Vôňa jemnej čokolády a orieškov vytvára príjemnú atmosféru potešenia a maškrtenia.
3
Pouzitie a tipy
- Ponúknite hosťom pri káve
- Pribaľte deťom do školy ako sladkú desiatu
- Vychutnajte si ich pri sledovaní filmu
- Praktické balenie po kusoch umožňuje jednoduché delenie a zaručuje čerstvosť
4
Zlozenie
Cukor, Rastlinné tuky (palma, shea), Pšeničná múka, Sušené odtučnené mlieko, Kakao, Mliečny prášok, Čokoláda (cukor, kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátory: lecitíny (sója), vanilín), Lieskovce, Sušená syrovátka, Nízkotučné kakao, Emulgátory: lecitíny (sója), Kypriaci prášok (hydrogénuhličitan sodný, amónny hydrogénuhličitan), Soľ, Vanilín
⚠️ Obsahuje:Lepok (pšenica), mlieko, sója, lieskovce Moze obsahovat stopy: Iné orechy
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 2421 kJ / 582 kcal |
| Tuky | 38 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 18 g |
| Sacharidy | 50 g |
| z toho cukry | 44 g |
| Bielkoviny | 8,4 g |
| Soľ | 0,30 g |
6
Skladovanie
7
.png)