🇮🇹 Taliansko
KinderCards
Talianské sušienky s mliečnou náplňou a čokoládou
Kinder Cards sú obľúbené talianské sušienky od renomovanej značky Ferrero, ktoré kombinujú chrumkavé oplátky s jemnou mliečnou náplňou a kvalitnou čokoládou. Každý kúsok ponúka dokonalú harmóniu chutí a textúr. Vďaka individuálnemu baleniu zostávajú vždy čerstvé a chrumkavé.
2
Chutovy profil
Chrumkavé oplátky sa jemne lámu a odhaľujú krémovú mliečnu náplň s nádychom kvalitnej čokolády, ktorá sa rozplýva na jazyku. Jemná, nie príliš intenzívna sladkosť a mliečna chuť.
3
Pouzitie a tipy
- Ideálne do školského ruksaka alebo na výlety
- Dokonalá energia pri športe a aktívnych činnostiach
- Spestrenie popoludňajšej prestávky pri káve
- Parfektné ako rýchla sladká odmena kedykoľvek počas dňa
4
Zlozenie
Cukor, rastlinné tuky (palma, shea), pšeničná múka, odtučnené mlieko v prášku (12,5%), sladká srvátka v prášku, mliečny cukor, kakao (3%), obilninové vločky (jačmeň, ryža, pšenica, špalda, pohánka), emulgátory (lecitíny – sója), kypriaci prášok (hydrogénuhličitan sodný, amónny), soľ, prírodná vanilková aróma
⚠️ Obsahuje:Lepok (pšenica, jačmeň, špalda), mlieko, sója Moze obsahovat stopy: Môže obsahovať stopy orechov
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 2202 kJ / 526 kcal |
| Tuky | 28 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 16 g |
| Sacharidy | 61 g |
| z toho cukry | 38 g |
| Bielkoviny | 7,4 g |
| Soľ | 0,39 g |
6
Skladovanie
7
.png)