🇮🇹 Švajčiarsko
KNORRAROMAT - Univerzálne korenie 90g
Univerzálne korenie · 90 g
Legendárne švajčiarske univerzálne korenie s harmonickou zmiešanou receptúrou byliniek, zeleniny a korenín. Dodáva jedlám intenzívnu chuť a príjemnú pikantnosť. Praktické balenie s dávkovačom umožňuje jednoduché a presné dávkovanie.
2
Chutovy profil
Bohatá, bylinkovo-zeleninová chuť s jemne slaným charakterom. Uvoľňuje príjemnú vôňu sušených byliniek a korenín.
3
Pouzitie a tipy
- Ideálne na čerstvé šaláty, vajíčka a omáčky
- Dokonalé pre mäsové pokrmy, zeleninu a pečivo
- Vynikajúce na grilovanom mäse, pečených zemiakoch, čerstvom avokáde a paradajkách
- Stačí niekoľko jemných potrasení nad pokrmom
4
Zlozenie
Soľ, Glutamát sodný, Škrob, Extrakt z kvasníc, Rastlinný tuk, Cibuľa, Petržlenová vňať, Kurkuma, Cesnak, Muškátový oriešok, Korenie
⚠️ Moze obsahovat stopy: Môže obsahovať stopy mlieka, vajec, obilnín obsahujúcich lepok, zeleru a horčice
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 837 kJ / 200 kcal |
| Tuky | 4,5 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 2,3 g |
| Sacharidy | 28 g |
| z toho cukry | 6,5 g |
| Bielkoviny | 11 g |
| Soľ | 42 g |
6
Skladovanie
7
.png)