🇮🇹 Taliansko
Angelica Active TisanaDepurativa
Istiaci bylinn aj · 18 filtranch vrecok
Taliansky bylinn aj urceny na podporu detoxikcie a preistenia organizmu. Balenie obsahuje 18 praktickych filtranch vrecok s premyslenou kombinaciou starostlivo vyberanch byliniek. Vydchaza z tradicnej talianskej bylinrskej kultury a spaja v sebe inky rastlin podporujucich prirodzene istiace procesy tela.
2
Chutovy profil
Prijemne bylinkov, jemne horkast s nznakmi svieosti, ktory na jazyku zanechhava pocit cistoty a osvietenia. Jemna bylinkowo-kvetinova vona.
3
Pouzitie a tipy
- Jedno filtracne vrecko zalej 200 ml vriacej vody
- Nech asi 10 minut lohat
- Piť ramo nalenó alebo vecra pred spaním
- Idealne pitie po dobu dvoch az troch tydnov pre pravidelnú podporu
- Pomaly popijaj po malych dkoch
4
Zlozenie
Bylinna zmes (presne zlozenie nie je uvedene vrobcom)
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 3 kJ / 1 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasytene masne kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Sol | 0 g |
6
Skladovanie
Skladovanie v chladnom a suchom mieste, chranyti pred priamym slnecnym ziarenim
7
.png)