🇮🇹 Taliansko
Angelica ActiveFinocchio
Bylinný aj s feniklom v filtračných vreckach · 18 filtrov
Angelica Active Finocchio je prémioný bylinný aj s feniklom v praktických filtračných vreckach pochádzajúci z talianskej tradície bylinárstva. Balenie obsahuje 18 filtrov starostlivo naplnených kvalitným sušeným feniklom, ktorý je známy svojimi blahodarnými účinkami na tráviacu sústavu.
2
Chutovy profil
Jemne sladkastá, anízová vôňa. Chu je príjemne hladká, mierne sladká s charakteristickými tónmi anýzu, ktorý nepotrebuje žiadne dosladenie a pôsobí upokojujúco na celé telo.
3
Pouzitie a tipy
- Jeden filter zalej 200 ml vriacej vody a nechaj lúhovať 5-7 minút pod prikrývkou
- Vychutna si lúku tohto aju po obede alebo večeri na podporu trávenia
- Ideálny kedykoľvek počas dňa, keď chceš chvíľu relaxu
- Oblúbený aj u mamičiek malých detí na podporu trávenia
4
Zlozenie
Plody fenikla (Foeniculum vulgare) 100%
⚠️ Moze obsahovat stopy: Mô obsahovať stopy celeru a horčice
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 2 kJ / 0 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Soľ | 0 g |
6
Skladovanie
Bez umelých prísad, farieb a konzervantov
7
.png)