🇮🇹 Taliansko (Južné Tirolsko)
Loacker GardenaCocco
Prémiová oplátková špecialita s kokosovou náplňou · 190 g
Gardena Cocco je prémiová oplátková špecialita z dielne rodinnej manufaktúry Loacker z Južného Tirolska. Päť jemných oplátok je preložených štyrmi vrstvami krémovej kokosovej náplne, ktorá je pripravená z pravého kokosu a najkvalitnejších surovín. Balenie obsahuje 5 jednotlivo balených tyčiniek, ideálnych na pochúťku kedykoľvek počas dňa.
2
Chutovy profil
Sladká, exotická kokosová chuť s jemným orechovým nádychom pravého kokosu. Krehké oplátky sa rozplývajú na jazyku a kokosová náplň zanecháva príjemnú, nie príliš sladkú chuť.
3
Pouzitie a tipy
- Ideálna voľba na ranné posedenie pri káve
- Osviežujúca svačinka v popoludňajších hodinách
- Skvelý spoločník na cesty, do práce či školy vďaka jednotlivým baleniam
- Podávajte hosťom k espressu alebo cappuccinu
- Rozdrobiť a použiť ako dekoráciu na zmrzlinu či dezerty
4
Zlozenie
Kokosový krém 75% (kokosový olej, glukózový sirup, cukor, sójová múka, sušený kokos 8% v krému, sušené odtučnené mlieko, emulgátor sójový lecitín, soľ, prírodná vanilková príchuť), pšeničná múka, kokosový olej, glukózový sirup, sušené odtučnené mlieko, sójová múka, jačmenný sladový extrakt, soľ, emulgátor (sójový lecitín), kypriaci prášok (hydrogénuhličitan sodný), prírodné aromá
⚠️ Obsahuje:Lepok (pšenica, jačmeň), mlieko, sója Moze obsahovat stopy: Môže obsahovať stopy orechov
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 2351 kJ / 564 kcal |
| Tuky | 36 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 25 g |
| Sacharidy | 52 g |
| z toho cukry | 33 g |
| Vláknina | 2,3 g |
| Bielkoviny | 6,6 g |
| Soľ | 0,38 g |
6
Skladovanie
7
.png)