🇮🇹 Taliansko
Cuvée SpumanteBIO
Šumivé víno z Talianska
Elegantné talianské šumivé víno vyrobené z organicky pestovaných hrozien podľa prísnych certifikovaných štandardov ekologického poľnohospodárstva. Vyznačuje sa jemnou perlivosťou, čerstvou chuťou a príjemnou arómou.
2
Chutovy profil
Príjemne osviežujúce s jemnou sladkosťou a pikantnou kyselinkou, ktorá harmonizuje s jemnou perlivosťou. Svieža ovocná vôňa s jemnými kvetinovými tónmi.
3
Pouzitie a tipy
- Servírujte dobre vychladené pri teplote 6-8 °C
- Ideálne ako aperitív pred slávnostným obedom
- Kombinujte s ľahkými predjedlami, čerstvými ovocnými dezertami či jemným parmským šunkovým melónom
- Vhodné k ľahkým rybacím jedlám a čerstvým salátom s mozzarellou
- Perfektné na oslavy, romantické večery a slávnostné príležitosti
4
Zlozenie
Organické hrozno,Sulfity
⚠️ Obsahuje:Sulfity
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 280 kJ / 67 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 1,5 g |
| z toho cukry | 1,5 g |
| Bielkoviny | 0,1 g |
| Soľ | 0 g |
| Alkohol | 11% obj. |
6
Skladovanie
7
.png)