🇮🇹 Taliansko
MIDI FARCICAO X10GR280
Tradičné talianske čokoládové sušienky s krémovou náplňou · 280 g
Midi Farcicao predstavuje tradičnú taliansku čokoládovú dobrotu s jemnými čokoládovými sušienkami s bohatou krémovou náplňou. Každé balenie obsahuje 10 kusov individuálne balených sušienok. Kombinácia chrumkavého kakaového cesta a jemnej krémovej náplne vytvára dokonalú harmóniu chutí.
2
Chutovy profil
Príjemné chrumkavé cesto, ktoré sa jemne rozpadá na jazyku a postupne sa mieša s hebkou, zamatovou čokoládovou krémou. Aróma kvalitného kakaa prelínajúca sa s jemnou sladkosťou krémovej náplne.
3
Pouzitie a tipy
- Ideálne k popoludňajšej šálke cappuccina alebo espressa
- Vhodný dezert po ľahkom obede
- Populárny ako desiata do školy
- Ideálny pri sledovaní obľúbeného filmu
- Vďaka individuálnemu baleniu sa dá vziať kdekoľvek
4
Zlozenie
Pšeničná múka, cukor, rastlinné tuky (palmový olej), kakaový prášok (8%), glukózový sirup, srvátka v prášku, emulgátory (E322 -sójový lecitín, E471), soľ, kypriace látky (E503, E500), aróma
⚠️ Obsahuje:**Lepok (pšenica)**, **mlieko**, **sója** Moze obsahovat stopy: Orechy, vajcia
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 2090 kJ / 499 kcal |
| Tuky | 23 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 11 g |
| Sacharidy | 66 g |
| z toho cukry | 35 g |
| Bielkoviny | 6,2 g |
| Soľ | 0,58 g |
6
Skladovanie
7
.png)