🇮🇹 Švajčiarsko
Milka čokoláda sarašidmi 276g
Mliečna čokoláda s praženými arašidmi · 276 g
Milka čokoláda s arašidmi je obľúbená sladkosť, ktorá spája jemnú alpskú mliečnu čokoládu s chrumkavými praženými arašidmi. Táto ikonická fialová tabuľka pochádza z tradície švajčiarskej čokoládovníckej výroby, kde sa od roku 1901 vyrábajú čokolády z kvalitného alpského mlieka.
2
Chutovy profil
Kombinácia krémovej mliečnej čokolády a slaných arašidov vytvára dokonalú harmóniu chutí. Chrumkavé arašidy dokonalú kontrastujú s hebkou, na jazyku sa rozplývajúcou mliečnou čokoládou a vytvárajú nezabudnuteľný chuťový zážitok, kde sa stretáva sladké s jemne slaným.
3
Pouzitie a tipy
- Vychutnajte si ju ako odmenu pri popoludňajšej káve
- Sladká bodka po večeri
- Rozdeľte na kocky pri sledovaní filmu s celou rodinou
- Ideálna na cesty, do práce či školy
4
Zlozenie
Cukor, arašidy (18%), kakaové maslo, sušené odtučnené mlieko, sušená syrovátka (mlieko), kakaová hmota, mliečny tuk, emulgátor (sójový lecitín), lieskové oriešky, aromatické látky, soľ
⚠️ Obsahuje:**mlieko**, **arašidy**, **sója**, **lieskové oriešky** Moze obsahovat stopy: Ďalšie orechy, pšenica, vajcia
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 2280 kJ / 546 kcal |
| Tuky | 33 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 16 g |
| Sacharidy | 51 g |
| z toho cukry | 49 g |
| Bielkoviny | 8,5 g |
| Soľ | 0,45 g |
6
Skladovanie
7
.png)