MilkaTUC 87g
Mliečna čokoláda so slanými keksíkmi · 87 g
Milka TUC predstavuje dokonalú kombináciu chrumkavých slaných keksíkov TUC a jemnej alpskej mliečnej čokolády Milka. Krehké slané keksy sú štedro prelité kvalitnou mliečnou čokoládou, ktorá je charakteristická svojou jemnosťou a nezameniteľnou chuťou. Ide o ideálnu pochúťku pre všetkých milovníkov netradičných chuťových kombinácií slaného a sladkého.
Chutovy profil
Fascinujúci kontrast medzi slanou chrumkavosťou máslových keksíkov a krémovou sladkosťou alpskej čokolády. Pri prvom súste pocítite príjemnú vôňu mliečnej čokolády, ktorá sa postupne mieša s charakteristickou slanou chuťou keksíkov TUC.
Pouzitie a tipy
- Ideálna na rýchle občerstvenie počas dňa
- Skvelá ku káve alebo čaju
- Perfektná maškrta pri sledovaní filmov
- Vďaka praktickej veľkosti balenia je perfektná do práce alebo na cesty
- Obľúbená voľba aj pre deti
Zlozenie
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 2156 kJ / 515 kcal |
| Tuky | 27 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 12 g |
| Sacharidy | 60 g |
| z toho cukry | 32 g |
| Bielkoviny | 7,2 g |
| Soľ | 1,1 g |
.png)