🇮🇹 Taliansko
Minestra diPollo
Tradičná talianska slepačia polievka · 51 g
Tradičná talianska slepačia polievka v praktickej instantnej forme, ktorá si zachováva autentickú chuť domácej kuchyne. Obsahuje jemné cestoviny a aromatické bylinky.
2
Chutovy profil
Delikátne slaná s príjemnou kuracou esenciou a jemnými cestovinami. Vôňa slepačieho výpeku a aromatických bylinkových tónov pripomínajúcich babičkinu kuchyňu.
3
Pouzitie a tipy
- Obsah vrecka rozmiešajte v horúcej vode
- Varte niekoľko minút
- Môžete obohatiť čerstvou zeleninou
- Pridajte kúsky kuracieho mäsa alebo strúhaný parmezán
4
Zlozenie
Cestoviny 44% (pšeničná múka,vajcia), jedlá soľ, kukuričný škrob, rastlinný tuk (palmový), hydrolyzovaný rastlinný proteín, slepačie mäso 2,5%, arómy, cibuľa, mrkva, petržlen, korenie, extrakt z kvasníc
⚠️ Obsahuje:Lepok (pšenica), vajcia Moze obsahovat stopy: Môže obsahovať stopy mlieka, celeru a horčice
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1510 kJ / 357 kcal |
| Tuky | 4,8 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 2,3 g |
| Sacharidy | 62 g |
| z toho cukry | 3,2 g |
| Bielkoviny | 13 g |
| Soľ | 16 g |
6
Skladovanie
7
.png)