🇮🇹 Taliansko
Biscotti Ai Cereali E Gocce Di CioccolatoMisura
Suienky s obilninami a kskami okoldy · 280 g
Suienky s obilninami a kskami okoldy Misura predstavuj zdraviu alternatvu klasickch suienok bez toho, aby ste museli obetova chu. Taliansk znaka Misura sa u desaroia pecializuje na vrobu produktov s vyvenm nutrinm profilom, ktor spjaj tradin recepty s modernm prstupom k zdravej vive. Tieto chrumkav suienky s obohaten o vlkninu z obilnn a obsahuj lahodn ksky okoldy, ktor im dodvaj prjemn sladkos. Vyrbaj sa bez palmovho oleja a s vhodn pre cel rodinu.
2
Chutovy profil
Chrumkav, s jemnou sladkosou okoldy a prjemnou chuou celozrnnch obilnn. Vyven chu nie je prli sladk. Prjemn, nie prli krehk textru.
3
Pouzitie a tipy
- Ideálne k rannej kve alebo popoludajiemu aju
- Vhodn ako svainka pre deti do koly
- Vborne sa namaj do mlieka alebo cappuccina bez toho, aby sa okamite rozpadli
- Mete ich vzia so sebou na vlet alebo do prce
4
Zlozenie
Penin mka, Celozrnn penin mka, Cukor, Slnenicov olej, Ksky horkej okoldy 10% (kakao 50%, cukor, kakaov maslo, emulgtor: sjov lecitn), Obiln vloky 7% (ovos, penica, jame, ra), Glukzov sirup, Penin klky 2%, Prok do peiva (hydrognuhliitan sodn, difosft disodn), So, Prrodn arma, Emulgtor: sjov lecitn. Obsahujelepok(penica,ovos,jame,ra) asju.
⚠️ Obsahuje:Lepok (penica, ovos, jame, ra), sja Moze obsahovat stopy: Mliko, vajcia, orechy
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1950 kJ / 465 kcal |
| Tuky | 18 g |
| z toho nasytené mastné kyseliny | 3,5 g |
| Sacharidy | 65 g |
| z toho cukry | 22 g |
| Vlknina | 5,5 g |
| Bielkoviny | 7,5 g |
| So | 0,65 g |
6
Skladovanie
7
.png)