🇮🇹 Taliansko (Piemont)
MORATO GRISSINI - TALIANSKE CHRUMKAVÉTYČINKY
Autentické talianske chrumkavé tyčinky
Autentické talianske chrumkavé tyčinky, ktoré sa vyrábajú podľa tradičnej receptúry z regiónu Piemont. Zlatisto upečené breadsticks sa vyznačujú jemnou chuťou, ľahkosťou a charakteristickou krehkosťou. Balenie obsahuje 20 individuálne balených porcií.
2
Chutovy profil
Jemná slaná chuť, vzdušná textúra, charakteristická krehkosť
3
Pouzitie a tipy
- Podávajte so syrmi ako parmigiano reggiano, gorgonzola či burrata
- Skvelé k prosciuttu crudo, salámam alebo antipasti
- Obaliť plátkom pršutu pre elegantný predkrm
- Naservírovať k vínu na večierke
- Ponoriť do olivového oleja s bylinkami či do krémových dipov
- Ideálne k polievkam a šalátom
4
Zlozenie
Pšeničná múka, rastlinný olej (slnečnicový), soľ, kvasnice, sladový extrakt (jačmeň), aróma
⚠️ Obsahuje:Obsahuje lepok (**pšenica**, **jačmeň**) Moze obsahovat stopy: Môže obsahovať stopy **sezamu**, **sóje** a **mlieka**
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 1735 kJ / 411 kcal |
| Tuky | 9,5 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 1,0 g |
| Sacharidy | 68 g |
| z toho cukry | 2,5 g |
| Vláknina | 3,0 g |
| Bielkoviny | 11 g |
| Soľ | 2,8 g |
6
Skladovanie
Vďaka individuálnemu baleniu si zachovajú svoju dokonalú chrumkavosť a môžete ich mať vždy po ruke – doma, v práci či na ceste.
7
.png)