🇮🇹 Taliansko
Biscotti Snack Baiocchi AlPistacchio
Talianské pikty suienky s pistáciovou náplňou · 168 g
Baiocchi al Pistacchio sú talianské pikty suienky z dielne Mulino Bianco, ktoré sa skladajú z dvoch jemných pikty koliesok s charakteristickým vzorom a krémeňovou pistáciovou náplňou v strede. Ideálne na desiatu, olovrant alebo ako sladká pochúťka ku káve.
2
Chutovy profil
Jemná krehká piková suienka s intenzívnou chuťou pravých pistácií. Charakteristický orieškový nádych s jemnou sladkosťou.
3
Pouzitie a tipy
- Ideálne ku ránnemu cappuccinu alebo popoludňajšiemu espressu
- Vhodné do školskej tašky pre deti
- Skvelé na rýchlu energiu pred portom
- Súčasť piknikovej kôpky
4
Zlozenie
Pšeničná múka, cukor, slnečnicový olej,pistácie (5%), glukózový sirup, sladká srvátka v prášku, kukuričný škrob, sójová múka, kypriace látky (uhličitan amónny, hydrogenuhličitan sodný, kyselina monokáliová), soľ, aróma, emulgátory (slnečnicový lecitín), vaječný tok v prášku
⚠️ Obsahuje:Lepok (pšenica), mlieko, sója, vajcia Moze obsahovat stopy: Orechy
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 2050 kJ / 489 kcal |
| Tuky | 21 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 2,8 g |
| Sacharidy | 66 g |
| z toho cukry | 32 g |
| Vláknina | 2,5 g |
| Bielkoviny | 6,8 g |
| Soľ | 0,58 g |
6
Skladovanie
7
.png)