🇮🇹 Taliansko
Frollini AlCocco
Kokosové sušienky
Kokosový frollini od značky Nattura s jemné masľové sušienky s intenzívnou kokosovou aróm, ktoré vznikajú podľa tradičnej talianskej receptúry. Tieto chrupavé dobroty sú vyrobené z kvalitných surovín vrátane pravého masla a kokosových vločiek, ktoré im dodávajú nezameniteľnú chuť a vôňu.
2
Chutovy profil
Jemná, chrupavá textúra, ktorá sa doslova rozplýva na jazyku, zanechávajúc príjemnú sladkú chuť s výrazným kokosovým nádychom. Voňavé maslo a exotický kokos.
3
Pouzitie a tipy
- Ideálne k rannej alebo popoludajskej kávke - cappuccinu, espresa alebo aromatickému čaju
- Vhodné ako sladká odmena po obede alebo večere
- Perfektné pre deti ako desiata do školy
- Prinesú deťom aj návštevám autentický zážitok z talianskej cukrárskej tradície
4
Zlozenie
Pšeničná múka, cukor, kokosové vločky (15%), slnečnicový olej, maslo (5%), vajcia, glukózový sirup, soľ, kypriace látky (difosforečnan disodný, hydrogénuhličitan sodný), prírodné arómy
⚠️ Obsahuje:Obsahuje lepok (pšenica), **vajcia**, **mlieko** Moze obsahovat stopy: Môže obsahovať stopy orechov a sóje
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 2020 kJ / 482 kcal |
| Tuky | 21 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 8,5 g |
| Sacharidy | 66 g |
| z toho cukry | 28 g |
| Vláknina | 2,8 g |
| Bielkoviny | 6,2 g |
| Soľ | 0,58 g |
6
Skladovanie
7
.png)