🇮🇹 Taliansko
Nettare di Pera JollyColombani
Hruškový nektár · 6 x 125 ml
Tradičný taliansky hruškový nektár Jolly Colombani vyrobený z vybraných hrušiek pestovaných v slnečných talianskych sadoch. Balenie obsahuje 6 praktických brikiet po 125 ml. Produkt neobsahuje umelé farbivá ani konzervačné látky.
2
Chutovy profil
Jemná, medová chuť zrelých hrušiek s príjemnou sladkosťou a hebkou konzistenciou. Vôňa je nenápadná, ale autentická, pripomínajúca čerstvo nakrájané zrelé hrušky. Nie je príliš hustá, ani vodnatá.
3
Pouzitie a tipy
- Servírujte vychladený
- Ideálny spoločník na raňajky pri croissante alebo cereáliách
- Dokonalé osvieženie pri športe
- Praktické brikety so slamkou sú ideálne na výlety, do školy, do práce či na prechádzky
4
Zlozenie
Hruškový protlak, voda, cukor, kyselina citrónová (regulátor kyslosti), vitamín C (kyselina askorbová)
⚠️ Moze obsahovat stopy: Sulfity
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 230 kJ / 54 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 13 g |
| z toho cukry | 13 g |
| Bielkoviny | 0,1 g |
| Soľ | 0,01 g |
| Vitamín C | 12 mg (15% RHP) |
6
Skladovanie
7
.png)