🇮🇹 Taliansko
Novi NocciolatoFondente 130g
Prémiová talianska čokoláda s lieskovými orieškami · 130 g
Prémiová talianska čokoláda, ktorá spája intenzitu jemnej horkej čokolády s chrumkavými kúskami pražených piemontských lieskovcov. Výrobca Novi patrí medzi najrešpektovanejšie čokoládovne v Taliansku s viac ako storočnou tradíciou výroby kvalitných čokoládových špecialít.
2
Chutovy profil
Jemná horká čokoláda sa rozplýva na jazyku a postupne odhaľuje svoju komplexnú chuť s tónmi kvalitného kakaa, ktoré dokonale dopĺňajú chrumkavé kúsky pražených lieskovcov. Vôňa je intenzívna, s výraznými kakaovými tónmi a jemným orieškovým podtónom.
3
Pouzitie a tipy
- Ideálna na vychutnanie si k popoludňajšiemu espressu alebo cappuccinu, kde jej horká chuť krásne kontrastuje s jemnosťou mlieka
- Vhodná na prípravu dezertov, roztiavanie do ganache
- Luxusný sladký záver večere
4
Zlozenie
Cukor, Kakaová hmota,Lieskovce(15%), Kakaové maslo, Emulgátor: slnečnicový lecitín, Prírodná vanilková aróma
⚠️ Obsahuje:Lieskovce (oriešky) Moze obsahovat stopy: Môže obsahovať stopy mlieka, iných orechov a lepku
5
Vyzivove hodnoty
| Vyzivova hodnota | Na 100 g |
|---|---|
| Energia | 2385 kJ / 574 kcal |
| Tuky | 40 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 20 g |
| Sacharidy | 42 g |
| z toho cukry | 39 g |
| Bielkoviny | 7,5 g |
| Soľ | 0,02 g |
6
Skladovanie
7
.png)